KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763552
nr 1576 3552
Akvarell
Carl Gusaf Hellqvist. Signerad och daterad 1877. Bladets mått 34x24 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:40:18
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr